ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

הגשת דוחות מס בארה"ב למשקיעים זרים (טופס 1040NR)

משקיעי נדל"ן בארה"ב (בהחזקה ישירה של נכס או באמצעות שותפות) או מי שאינם אזרחים אמריקאים ומקבלים הכנסה שמקור הפקתה הינו בארה"ב נדרשים לדווח על הכנסותיהם מארה"ב במסגרת דוח שנתי לתושב זר (Non-Resident Alien) שמוגש ל – IRS. 

בדוח המס השנתי מסוג NR1040 על מגיש הדוח לדווח על הכנסותיו שמקורן בארה"ב בלבד ולשלם את המס בהתאם למסלול המיסוי שבחר בדוח.

הכנסות נפוצות בגינן יש להגיש דוח מס בארה"ב הינן הכנסות משכר דירה בארה"ב, רווח הון בגין מכירת נדל"ן, השקעה בשותפות אמריקאית או הכנסות מפנסיה בארה"ב.

עבור מי שמשקיע בנירות ערך בארה"ב דרך ברוקר אמריקאי לרב ינוכה מס במקור בהתאם לשיעור המס הנקוב באמנת המס בגין הכנסות מדיבידנד וריביות שמתקבלות ולכן אין צורך להגיש דוח רק על מנת לדווח על הכנסה מריבית או דיבידנד, אלא אם כן לא נוכה מס במקור על הכנסות אלה.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

טופס 1040NR

לפניכם טופס 1040NR להורדה והוראות מילוי של הטופס כפי שהן מופיעות באתר IRS האמריקאי.

טופס 1040NR להורדה

הוראות מילוי לטופס 1040NR

מילוי והגשת טופס 1040NR

אפשר למלא טופס 1040NR מקוון באתר של ה־IRS. אפשר גם למלא אותו ידנית ולשלוח אותו בדואר רשום ל־IRS.

כמו את טופס 1040 גם את טופס 1040NR יש להגיש מדי שנה באביב.

נישומים שממלאים את הטופס המקוון יכולים לקבל החזרי מס – אם הם זכאים לכך – בתוך שלושה שבועות, ולכן ה־IRS מעודדת נישומים להגיש טפסים מקוונים במועד.

הסתבכתם עם מילוי הטופס? יש לכם שאלות כלשהן? אנחנו כאן בשבילכם!
כדאי לדעת

משרדנו מלווה בהצלחה מידי שנה מעל לאלף משקיעים לצורך השלמת דיווחי המס השנתיים שלהם בארה"ב, הנהנים גם מהידע והניסיון שלנו במיסוי הישראלי והיבטי המיסוי הבינלאומיים הנובעים כתוצאה מהשקעה במדינה זרה בכדי לקבל ערך מוסף משמעותי ועוצמתי עבורם.

1040NR

אם אינכם תושבי ארצות הברית, אין לכם אזרחות אמריקאית ולא אשרת גרין קארד, אך אתם עוסקים במסחר בארצות הברית, מחזיקים בה נכסים או מנהלים בה עסקים, ואם אתם מייצגים עיזבון או נאמנות בארצות הברית, אתם צריכים למלא טופס 1040NR ולהגישו ל־IRS מדי שנה.

אם יש לכם הכנסות משכר דירה בארצות הברית, אם מכרתם נדל"ן בארצות הברית והכנסתם רווחים מהמכירה, אם השקעתם בשותפות אמריקאית או בתאגיד, ואם אתם מקבלים פנסיה מממשלת ארצות הברית, גם במקרים האלה אתם נדרשים למלא טופס 1040NR.

מי לא צריך למלא טופס 1040NR?

אם אתם משקיעים בניירות ערך בארצות הברית, נעזרים בעמיל בורסה אמריקאי ונוכה מס מהכנסתכם לפי השיעור הנקוב באמנת המס ישראל ארצות הברית, אינכם צריכים לדווח על כך בטופס 1040NR. זאת משום שהכנסה מניירות ערך נחשבת כהכנסה מדיבידנדים ומריביות ומגובה באמנת המס כל עוד מנוכה ממנה מס במקור. עם זאת, אם לא נוכה מס מהכנסה זו, יש לדווח עליה בטופס 1040NR.

אם קיבלתם אשרת גרין קארד, ואתם מתגוררים בארצות הברית, אינכם צריכים לדווח על הכנסותיכם בטופס 1040NR אלא בטופס 1040.

טופס 1040NR מיועד לזרים שאינם מתגוררים בארצות הברית אך מנהלים בה עסקים, משקיעים בנכסי נדל"ן או בנכסים פיננסיים בגבולותיה ומרווחים כספים מהשקעות אלה.

טופס 1040nr

מה ההבדל בין טופס 1040NR ובין טופס 1040?

טופס 1040 מיועד לאזרחי ארצות הברית ולתושביה בין שהם עובדים שכירים, ובין שהם עוסקים עצמאיים, בין שהם בעלי משפחות והורים לילדים, ובין שהם רווקים ללא ילדים.

כל אזרח ותושב חוקי בארצות הברית חייב לדווח על הכנסותיו במלואן, להגיש את הדיווח מדי שנה באביב ולשלם מיסים בשיעור שנקבע בחוק. מי שאינו מגיש את הדיווח השנתי עלול להיקלע לחקירה פלילית וצפוי לעונשים.

טופס 1040NR רלוונטי לזרים שמשקיעים בנכסים אמריקאים, עוסקים במסחר בארצות הברית או מנהלים בה עסקים. הימנעות מדיווח על השקעות או על פעילות עסקית או מסחרית בארצות הברית מנוגדת להסכמים שהושגו בין ישראל ובין ארצות הברית וגובשו באמנת המס, וכל מי שעובר עליהם צפוי לחקירה פלילית, לקנסות ולעונשים.

טופס 1040nr לעומת טופס 1040

משקיעים בנכסים בארצות הברית? צריכים למלא טופס 1040NR ולא יודעים איך? דברו אתנו.

צוות משרד רואי חשבון ביטס מומחה למיסוי בארצות הברית ומוסמך לייצג נישומים בארצות הברית ולפעול בשמם.

אל תתמודדו עם טופס 1040NR לבד. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אז בואו נגיש את הטופס בזמן בצורה הנכונה ביותר.

תהליכי עבודה חדשניים

תהליכי העבודה שלנו חדשניים ומבוססים על שנים של ניסיון קודם וידע מצטבר שצברנו לאורך הדרך ממנו מרוויח הלקוח בשני אספקטים עיקריים:

מיקוד

הלקוח מקבל רשימת נתונים חכמה וממוקדת שמסייעת לו להשלים בדיוק את מה שנדרש על מנת להגיע לתוצאת המס הטובה ביותר האפשרית.

דיוק

שימוש במערך ממוחשב מתוחכם וחדשני מסייע לנו על מנת להגיע לדיוק מירבי בדוחות ולנהל את העבודה באופן אופטימלי על מנת להגיש את כל הדיווחים עבור קהל לקוחותינו במועד.

שירותים נלווים שמקלים על החיים

בנוסף לשירות השנתי של הגשת דוחות מס למשקיעים זרים בארה"ב נוכל להציע לכם שירותים נלווים כגון:

הגשת דוח מס בישראל

תושב ישראל המפיק הכנסות מחו"ל נדרש להגיש דוח מס שנתי למס הכנסה ובו לדווח על הכנסותיו מחו"ל לאותה שנת מס, במקום לעבור בין שני רואי חשבון אתם יכולים ליהנות מיתרון משמעותי של עבודה מול משרד אחד שמשלב את שני השירותים באופן אופטימלי עבורכם.

הקמת יישות מס אמריקאית

עבור מי שמעוניינים לפעול בארה"ב במסדרת של LLC או שותפות אמריקאית נוכל להציע שירות נוסף של פתיחת חברה בכל מדינה בארה"ב בתוך זמן קצר ובמחיר מנצח.

תכנון מס

מחלקת הייעוץ שלנו תוכל לעזור למשקיעים או יזמים בעלי פעילות משמעותית בארה"ב לתכנן את מבנה ההשקעה האופטימלי עבורם ולמצוא פתרונות יצירתיים שיסייעו להפחית את נטל המס הכולל בארה"ב ובישראל ולמקסם את החזר ההשקעה.

שיתופי פעולה

לטובת שיפור השירות הכולל עבור קהל לקוחותינו יצרנו לאורך השנים רשת קשרים ענפה של נותני שירות מובילים בתחומם ממקצועות משלימים כמו יועצי משכנתאות והשקעות, עורכי דין, יזמים ומתכנני פרישה. במקרים בהם הלקוח מעוניין בשירות משלים נוסף שאינו בתחום המקצועי שלנו נשמח לעשות את הקישור עבורכם.

מימון לרכישת נכסים בארה"ב

באמצעות שיתוף פעולה עם חברת מימון בארה"ב לקוחותינו יכולים ליהנות ממגוון אפשרויות מימון בארה"ב, החל מ 55,000$ ועד 70% משווי הנכס בתנאים טובים ובתהליך דיגיטלי פשוט ויעיל.

למה לבחור לעבוד אתנו?
פשוט וקל

לאורך השנים פיתחנו במשרד מתודולוגיית עבודה חדשנית לתקשורת מול הלקוח שמטרתה לייעל ולפשט את תהליכי עבודה על מנת שנוכל לסייע לכם ולמקד אתכם רק במסמכים והנתונים שאנחנו צריכים לקבל כדי להגיש את דוח המס באופן יסודי ובזמן.

חיסכון בזמן ובכסף

עזרו לנו לעזור לכם! כאשר אתם עובדים מולנו באון ליין נוכל לייעל את התהליך ולספק את השירות במהירות שיא

מקצועיות

צוות המשרד מורכב מרואי חשבון ואנשי מס שעברו הכשרות ממוקדות בישראל ובארה"ב לטובת מתן שירות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

תמחור הוגן ושקוף

מערכת תמחור חדשנית המשקללת מספר פרמטרים באופן יחסי והוגן דואגת לכך שהשירות יתומחר בהתאם למורכבות העבודה, רמת האחריות וזמן העבודה הצפוי שלנו על התיק.

סינרגיה

אנחנו אחד המשרדים הבודדים בארץ המסוגל לספק שירותי הגשת דיווחי מס בארה"ב ובישראל – זו עיקר המומחיות שלנו והיתרון היחסי שלנו בשוק ולכן מי שיבחר לעבוד איתנו בישראל ובארה"ב יכול להיות סמוך ובטוח שבחר במקום שיוכל לנהל את תהליך ההגשה בגישה הוליסטית ומקצועית על מנת להביא לתוצאת המס האופטימלית עבורו.

עמרי ביטס
ממליצים עלינו
״
״
לקריאה נוספת

תפריט נגישות