ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

פתיחת חברה בארה"ב

באמצעות פתיחת חברה אמריקאית בארה"ב ניתן להתחיל ולהתנהל בארה"ב לטובת קידום עסקכם. ישנה חשיבות רבה להבנה המקדימה מה סוג החברה או יישות המס שאותה מומלץ לפתוח בארה"ב וזאת משיקול מס או סוג הפעילות הצפויה. עבור מי שחיים בישראל מומלץ להכיר גם את הוראות הדין הישראלי בנוגע להחזקה ביישויות אמריקאיות וזאת על מנת לקבל החלטות באופן מושכל כדי להגיע לתוצאת המס הטובה ביותר עבורכם.

חברה אמריקאית מהווה יישות משפטית נפרדת מבעליה, המבטיחה לבעלי המניות / שותפים / חברים באותה יישות מס חשיפה מוגבלת במקרה של תביעה או חבות מסוג אחר.

עבור מי שאינם בטוחים מה נכון עבורם ואיזה סוג יישות מומלץ לפתוח בארה"ב נוכל להציע שירות נוסף של ייעוץ וזאת לאחר שנקבל את הרקע הכללי שלכם והמטרות לעתיד בפתיחת היישות האמריקאית.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

כדאי לדעת
  • מאחר וישנן הרבה מדינות בארה"ב המלצתנו הראשונית היא לפתוח את החברה האמריקאית במדינה בה אתם מתכוונים לפעול, למשל אם בכוונתכם לרכוש נכס במדינת ניו יורק ולרשום אותו תחת חברת LLC אנו ממליצים לפתוח את חברת ה-LLC במדינת ניו יורק. אין כמובן בעיה להפעיל חברה אמריקאית בכל מדינה בארה"ב, אך במקרה והחברה פועלת במדינה נוספת פרט למדינה בה נפתחה החברה יש להירשם במדינה הנוספת כ Foreign Entity.

  • טעות נפוצה לחשוב שאם החלטתם לפתוח LLC בפלורידה שיחזיק בנכס הממוקם בניו יורק כדי לנצל את העובדה שבפלורידה אין מס מדינה ובצורה כזו לשלם פחות מיסים בארה"ב, במקרה כזה בעל הנכס עדיין יהיה חייב במס בניו יורק (היות ומפיק הכנסה מניו יורק), וה-LLC יצטרך להירשם ב Foreign LLC במדינת ניו יורק על מנת שיוכל לפעול שם (בנוסף להגשה השנתית בפלורידה של ה LLC).

  • עבור מי שכבר יודעים מה יהיה נכון עבורם משרדנו מציע שירות של פתיחת חברות מסוג LLC או INC וכן שותפויות מסוג LP, השירות מתבצע באמצעות שותף מקומי בארה"ב בזמן מהיר יחסית (בכפוף לעומס באותה מדינה בה אתם מעוניינים לפתוח את הישות החדשה). במידה ואתם לא בטוחים איזה חברה כדאי לכם לפתוח בארה"ב אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ולקבל ייעוץ מקצועי בנושא זה.

להקים חברה ארצות הברית

אולי יפתיע אתכם לשמוע שלא קשה להקים חברה בארצות הברית.

אם אתם מתמקדים בתכנון הפעילות העסקית ומשאירים לרואה החשבון שלכם את הבירוקרטיה, את הטפסים ואת הקשר עם הרשויות, אתם יכולים לקבל את אישור הרשויות ואת המפתחות הווירטואליים לחברה החדשה שלכם בתוך שבועות ספורים.

כמו בארץ גם בארצות הברית יש לעמוד בכל הקריטריונים שנקבעו בחוק החברות האמריקני, להגיש את הטפסים הרלוונטיים, לשלם את האגרות הנדרשות ולפתוח חשבון בנק לפני שמתחילים לעבוד.

אך לא די בפתיחת חברה, חשוב להתאים אותה להגדרות שנקבעו בחוק החברות ולעבוד לפיהן. יזמים ישראלים המעוניינים להקים חברה בארצות הברית, צריכים לדעת שיש שני סוגים עיקריים של חברות – תאגיד (CORPORATION) וחברה בעירבון מוגבל (LIMITED LIABILITY COMPANY).

מהו תאגיד?

תאגיד מציין פתיחת חברה בארה"ב, והגדרת חברה כתאגיד קובעת את אופיו ומתווה את היחסים שלו עם הרשויות.

תאגיד הוא חברה שפועלת מטעם בעלי המניות שלה בין שהם אנשים ובין שהם קרנות נאמנות או עיזבונות.

הנהלת התאגיד חייבת לדווח לרשות המיסים האמריקאית על הכנסותיו השנתיות ומחויבת לשלם לממשלת ארצות הברית מס בשיעור של עד 21 אחוזים בשנה.

בה בעת היא נדרשת לשלם מיסים מקומיים לפי התניות המדינה שבה התאגיד פועל. בתנאים מסוימים רשות המיסים האמריקאית מאפשרת להגדיר תאגיד כ־S-CORPORATION. הגדרה זו מאפשר לתאגיד להעביר את הכנסותיו לבעלי המניות שלו כדי שאלה בתורם ישלמו את היטלי המיסים בעבורו.

התנאים להגדרת תאגיד כ־S-CORPORATION הם – הגבלה של מספר בעלי המניות הפעילים ולא יותר ממאה בעלי מניות, הנפקת מניות מסוג אחד בלבד ועיסוק בכל תחום מלבד פיננסים, ביטוח או מכר בין־לאומי.

חשוב לזכור שאפשרות זו שמורה לחברות פרטיות בלבד.

פתיחת תאגיד בארה"ב

חברה בעירבון מוגבל ("LLC")

חברה מסוג LLC אינה מנפיקה מניות, ואין לה בעלי מניות. אם לחברה יש יותר מבעלים אחד, בעליה מכונים חברים (MEMBERS) והיא מוגדרת כשותפות.

גם חברה שיש לה בעלים אחד, וגם שותפות מחויבות בדיווחים שנתיים לרשות המיסים ובהצהרה על רווחיהן ונכסיהן.

הייחודיות בצורת התאגדות זו בארה"ב נובעת מהאפשרות לבחירת אופן המיסוי שלה בידי החברים בה, בשונה מאופן המיסוי בחברה מסוג INC כאשר אתם מחליטים לפתוח חברה מסוג LLC עומדת לכם האפשרות להחליט האם החברה שפתחתם תהיה חברה "שקופה" לצרכי מס ואז המיסוי יהיה פרסונלי בהתאם לזהות החברים בחברה ולשיעורי ההחזקה שלהם. לחילופין ניתן לבקש "לאטום" את החברה ואז למעשה להכיל עליה מיסוי דו שלבי בהתאם לכללי המיסוי של חברה מסוג INC.

כמו בארץ גם בארצות הברית אחריות בעלי החברה לכספי החברה ולנכסיה מוגבלת. עם זאת, בנסיבות מסוימות כמו חדלות פירעון בעלי החברה חשופים לאחריות אישית ואף נושאים בה.

פתיחת חברה בעירבון מוגבל בארה"ב

כמה עולה להקים חברה בארצות הברית?

עלות ההקמה של חברה בארצות הברית בין שהיא תאגיד ובין שהיא חברה בעירבון מוגבל, שונה בכל מדינה. גם מדיניות המיסוי המחייבת חברות פעילות מכל סוג, שונה בכל מדינה ומתאימה לתנאים שהוגדרו בה.

כדי לדעת כמה עולה להקים חברה בארצות הברית מומלץ להתייעץ עם רואה חשבון מוסמך שבקיא במדיניות המיסוי האמריקאית ומורשה לפעול ב־IRS בשם לקוחותיו.

רוצים להקים חברה בארצות הברית? מחפשים רואה חשבון המתמחה במס חברות בארה"ב? דברו אתנו. יחד נתכנן את הקמת החברה, נגדיר את הסיווג שלה וניערך לעלויות הכרוכות בהקמתה.

פתיחת חברה בארה"ב

מה תקבלו מאיתנו בסיום התהליך?

  1. מסמך התאגדות של החברה (Article of Organization) במדינה שבה החלטתם לפתוח את החברה.
  2. מספר משלם מס אמריקאי של החברה ("EIN") באמצעותו תוכלו להגיש בשנים הבאות את דוחות המס של החברה.
  3. הסכם שותפים גנרי ("Operating Agreement"), מכונה גם תקנון חברה. את התקנון תוכלו לעדכן בהתאם לצרכים האישיים והמטרות שלכם. לרב תקנון החברה כולל בתוכו מידע אינפורמטיבי אודות החברה, מארות התאגדות החברה, פרטי בעלי המניות כולל אופן חלוקת רווחים ו/או הפסדים מפעילות החברה וכדומה.

במקרים בהם הישות נועדה על מנת לאגד מספר שותפים לטובת פרויקט השקעה וללא קשר משפחתי קרוב בין השותפים אנו ממליצים להיעזר בעורך דין לטובת ניסוח ההסכם.

בנוסף, לאחר פתיחת החברה משרדינו יכול גם לסייע ולהגיש עבורכם בקשה לאטימת או השקפת חברת LLC (טופס 8832 – Entity Classification Election) לאחר הפתיחה בהתאם לתכנון המס המבוקש.

בשנים הבאות נוכל לסייע לכם גם בהגשת דיווחי המס השנתיים עבור הישות שפתחתם וכן לסייע לכם בביצוע תשלומי האגרות השנתיים במדינה בה בחרתם לפתוח את החברה האמריקאית שלכם.

למה לבחור לעבוד איתנו?
פשוט וקל

לאורך השנים פיתחנו במשרד מתודולוגיית עבודה חדשנית לתקשורת מול הלקוח שמטרתה לייעל ולפשט את תהליכי עבודה על מנת שנוכל לסייע לכם ולמקד אתכם רק במסמכים והנתונים שאנחנו צריכים לקבל כדי להגיש את דוח המס באופן יסודי ובזמן.

חיסכון בזמן ובכסף

עזרו לנו לעזור לכם! כאשר אתם עובדים מולנו באון ליין נוכל לייעל את התהליך ולספק את השירות במהירות שיא.

מקצועיות

צוות המשרד מורכב מרואי חשבון ואנשי מס שעברו הכשרות ממוקדות בישראל ובארה"ב לטובת מתן שירות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

תמחור הוגן ושקוף

מערכת תמחור חדשנית המשקללת מספר פרמטרים באופן יחסי והוגן דואגת לכך שהשירות יתומחר בהתאם למורכבות העבודה, רמת האחריות וזמן העבודה הצפוי שלנו על התיק.

סינרגיה

אנחנו אחד המשרדים הבודדים בארץ המסוגל לספק שירותי הגשת דיווחי מס בארה"ב ובישראל – זו עיקר המומחיות שלנו והיתרון היחסי שלנו בשוק ולכן מי שיבחר לעבוד אתנו בישראל ובארה"ב יכול להיות סמוך ובטוח שבחר במקום שיוכל לנהל את תהליך ההגשה בגישה הוליסטית ומקצועית על מנת להביא לתוצאת המס האופטימלית עבורו.

עמרי ביטס
ממליצים עלינו
״
״
לקריאה נוספת

תפריט נגישות