ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

אודות

עמרי ביטס, רואה חשבון 

עמרי ביטס הוא רואה חשבון מוסמך וחבר בלשכת רואי החשבון בישראל. בהיותו מוסמך מטעם רשות המס הפדרלית האמריקאית, ה־IRS, עמרי מייצג נאמנה זה שנים רבות גם נישומים בארצות הברית. את השכלתו המקיפה בחשבונאות ובכלכלה רכש באוניברסיטת חיפה ואת ניסיונו בתחומי המיסוי הבין-לאומי צבר בשנות עבודה רבות בפירמה הבין-לאומית של רואי החשבון ERNST & YOUNG.

 

היכרות מעמיקה עם רשויות המס בארה"ב

חמש שנות עבודה בפירמת ארנסט אנד יאנג הקנו לעמרי ידע נרחב במיסוי בין-לאומי בכלל ובמיסוי אמריקאי בפרט ובנושאי חשבונאות פיננסית וניסיון בניהול ביקורות חשבונאיות בחברות ציבוריות ופרטיות ובמוסדות ממשלתיים. היכרותו המעמיקה של עמרי עם שני עולמות המיסוי – הישראלי והאמריקאי – ובקיאותו במערכות הבירוקרטיות הסבוכות הן של רשויות המס הישראליות והן של רשויות המס האמריקאיות מעמידות את לקוחותיו בעמדת יתרון, מאפשרות להם לצלוח את ההתנהלות השוטפת מול כל אחת מהרשויות ומסירות מהם קשיים, דאגות ובעיות.

 

הערך המוסף של העבודה הצמודה עם ה־IRS

מומחיותו של עמרי במיסוי אמריקאי והיכרותו עם אנשי קשר מרכזיים ב־IRS מסייעות לו ללוות את לקוחותיו בכל תחום מתחומי הפעילות העסקית שלהם בארה"ב. על לקוחותיו של עמרי נמנים ישראלים לשעבר אזרחי ארה"ב וכן יזמים ומשקיעים הפועלים דרך קבע בארה"ב. הליווי המקצועי שעמרי מציע ללקוחותיו, הוא מקיף ויסודי ונותן מענה פרטני וכוללני בנושאים מגוונים כמו הכנת דוחות שנתיים ל־IRS והגשתם, ייעוץ בענייני מיסוי אמריקאי, התנהלות מול רשויות המס, הגשת בקשות להחזרי מס בארה"ב ובישראל, ייעוץ למשקיעי נדל"ן בארה"ב וכן דיווחים לרשויות המס בישראל. 

עמרי ביטס

לא רק עבודה

עמרי מתגורר בחיפה, נשוי ואב לשלושה ילדים מקסימים. את זמנו הפנוי הוא מבלה בבריכת השחייה של מועדון מכבי חיפה. בהיותו חבר בנבחרת המאסטרס של המועדון הוא משתתף בתחרויות שחייה רבות גם בבריכה וגם במים פתוחים.

"הבריכה מאפשרת לי להגשים את עצמי כל פעם מחדש, היא דורשת התמדה עצומה אך מביאה אותי לשיפור הישגים ושיאים אישיים. את היכולת הזאת ואת האנרגיות הללו אני מביא גם לעבודה עם קהל הלקוחות שלנו, וכפועל יוצא מכך הם זוכים לאנשי מקצוע שעובדים עבורם עד קצה היכולת".

תפריט נגישות