ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

בלוג

מאמרים

החל מיום ה-1/1/2024 מגוון סוגי חברות הפועלות בארה"ב כפופות לדרישות דיווח וגילוי נוספות בארה"ב מכוח הנחיות חדשות של הרשות להלבנת הון בארה"ב (ה – "FinCen"). מהן סוגי היישויות אליהן מתייחסת ההנחיה החדשה? מהן ההשלכות של אי דיווח במועד? מהם הפרטים העיקריים הנכללים בדוח BOIR? כל המידע בכתבה.
TAX ID הוא מספר זיהוי של נישומים משלמי מיסים בארצות הברית. באמצעות מספר הזיהוי הזה הנישומים מנהלים אינטראקציה עם רשות המיסים, מדווחים על הכנסות, משלמים מיסים ומגישים טפסים שונים הרלוונטיים לתחומי העיסוק שלהם. מי צריך אותו? וכיצד מקבלים אותו? כל המידע בכתבה.
טופס 1099 הוא טופס לדיווח על הכנסות והוצאות לרשות המיסים האמריקאית, ה־IRS. הוא משמש לדיווח על הכנסות שאינן שכר עבודה כמו דיבידנדים, רווחי הון או ריביות, וכן לדיווח על תשלומים שהועברו לעוסקים פרטיים בעבור שירותים מקצועיים ואחרים. מי חייב לדווח בטופס 1099? מתי לא תצטרכו למלא טופס 1099? איך מגישים טופס 1099? מהם טופסי המשנה לטופס 1099? כל המידע בכתבה.
מה זה FATCA? האם החוק כבר פועל בישראל? מה נדרש מכם בכדי לעמוד בו? אילו מסמכים דרושים? בכתבה זו ריכזנו עבורכם את כל מה שתצטרכו לדעת על פטקה. .
על מנת לפתוח עסק בארה"ב יש להקפיד על מספר דרישות של ממשלת ארצות הברית, בכתבה זו תוכלו למצוא את כל המידע לגבי פתיחת עסק חדש: מהם התנאים, מהם השלבים בתהליך ומדוע כדאי להתייעץ עם רואה חשבון אמריקאי ישראלי.
סטודנטים אמריקאים ולומדים בארצות הברית או בישראל? ישראלים ולומדים במוסדות אמריקאים להשכלה גבוהה? גם לכם מגיעים החזרי מס משתלמים. בכתבה זו תוכלו למצוא את כל המידע שיסביר לכם כיצד ניתן לעשות זאת בצורה נכונה.
כאשר תושב ישראל מעוניין לבצע השקעה בארה"ב ייתכן ויוכל לנצל יתרונות מס הנובעים מהעובדה שהוא או בן/ת זוגו מחזיקים באזרחות אמריקאית. באילו מהמקרים החזקה באזרחות אמריקאית עשויה לייצר למשקיע יתרון מס ומהם המקרים שבהם האזרחות האמריקאית תהווה דווקא חיסרון?

תפריט נגישות