ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

טופס 1065 – הגשת דוחות מס לשותפויות בארה"ב

שותפות היא יישות מסוג LP או LLC שהתאגדה ע"י שני שותפים או יותר לטובת פעילות משותפת בארה"ב. כל שותפות נדרשת להגיש דוח שנתי ל – IRS ולדווח על הוצאותיה והכנסותיה בשנת המס על גבי טופס 1065, אי הגשת דוח או הגשת דוח באיחור כרוכה בקנסות אוטומטיים ומשמעותיים. נכון להיום הקנס על הגשת דוח שותפות באיחור עומד על 210$ לכל שותף ולכל חודש איחור, כלומר קנס מינימלי לחודש של 420$ במקרה של שותפות עם שני משקיעים. 

שותפות עם משקיעים זרים אף עשויה להידרש לבצע ניכוי מס במקור מרווחי השותפים הזרים המדווחים בטופס 8804, אי ניכוי מס במקור עשוי לגרור גם הוא קנסות על השותפות בהתאם לסכום המס שהיה צריך לנכות במקור.

הכנת דוח מס עבור שותפות אינה תהליך פשוט ולכן יש לנהל את העבודה בצורה מסודרת על מנת לוודא שהדוח המוגש לשותפות הינו שלם וכולל את כל פרטי הדיווח הנדרשים, בין אם מדובר בפרטים אינפורמטיביים ובין אם מדובר בפרטים אודות התוצאות העסקיות של השותפות.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

כדאי לדעת

בהתאם להוראות הטופס יש לדווח על כל חשבון בו יש לאזרח האמריקאי אינטרס כלכלי, כלומר בעלות (בין אם בעלות בלעדית על החשבון ובין אם בעלות משותפת) או זכות חתימה.

טופס 1065

לפניכם טופס 1065 להורדה והוראות מילוי של הטופס כפי שהן מופיעות באתר IRS האמריקאי.

טופס 1065 להורדה

הוראות מילוי לטופס 1065

הסתבכתם עם מילוי הטופס? יש לכם שאלות כלשהן? אנחנו כאן בשבילכם!

הגשת הטופס

מאחר ושותפות הינה ישות שקופה לצרכי מס בארה"ב המס הסופי לא מחושב בדוח השותפות האמריקאית וההכנסה "זורמת" לכל אחד מהשותפים לפי חלקו ומדווחת בטופס ה K1. בעת הגשת דוח המס האישי של כל שותף תחושב חבות המס הסופית בהתאם לשאר הכנסותיו בשנת המס. במידה והשותפות נדרשה לניכוי מס במקור ניתן יהיה לקבל את החזר המס לאחר הגשת הדוח האישי בצירוף טופס 8805 שהוא האסמכתא על ניכוי המס במקור שבוצע ע"י השותפות.

בסיום הכנת דוח מס לשותפות אמריקאית יקבל הלקוח טופס 1065 שהוא למעשה דוח השותפות, טופס 8804 המפרט את ניכויי המס הנדרשים מרווחי השותפים הזרים וכן טפסי K1 ו 8805 עבור המשקיעים בשותפות לטובת הגשת דיווחי המס האישיים שלהם. בנושא זה חשוב להבהיר כי טופס K1 אינו מהווה דיווח אישי בארה"ב, אלא רק נספח לדוח השותפות שמקבל כל שותף ועל סמך המידע המצוי בו ומפרט את חלקו בפעילות של אותה שותפות בשנת המס הוא יכול להגיש את דוח המס האמריקאי שלו.

בצד הישראלי ייתכן ולשותפות ישנן דרישות הגשה וגילוי גם בדוח הישראלי כמו למשל מילוי טופס 150 של מס הכנסה או החלטת לגבי השקפת חברת LLC בהתאם לחוזר מס הכנסה 5/2004 אשר עשויות להיות בעלות חשיבות רבה לאופן תכנון ודיווח המס שלכם בארץ.

השילוב ההוליסטי של הידע בנושאי המיסוי האמריקאי והישראלי והבקיאות של המשרד בטפסים ובתהליכים השונים שצריך לבצע מהווה עבור הלקוח "מכפיל כוח" משמעותי ונועד על מנת לסייע לקהל לקוחותינו לדווח את המס בשתי המדינות באופן מושכל בכדי להגיע לתוצאת המס האופטימלית עבורו.

למה לבחור לעבוד איתנו?
פשוט וקל

משרדנו פיתח מתודולוגיית עבודה ברורה ויעילה שתוכל להבטיח כי דיווחי המס של השותפות שלכם יבוצעו בצורה מקצועית ומהימנה, בנוסף באפשרותנו להציע לכם שירות משלים של הנהלת חשבונות באמצעות QuickBooks אשר יסייע לכם לעשות סדר בספרים ולמקסם את פירות ההשקעה שלכם.

חיסכון בזמן ובכסף

עזרו לנו לעזור לכם! כאשר אתם עובדים מולנו באון ליין נוכל לייעל את התהליך ולספק את השירות במהירות שיא.

מקצועיות

משרדינו מלווה מאות שותפויות במהלך פעילותן בארה"ב, ישנן שותפויות עם שני משקיעים (לרב בני זוג או חברים טובים המשקיעים יחד בארה"ב) וישנן שותפויות עם משקיעים רבים עם פעילות ענפה במספר מדינות שונות בארה"ב, המשותף לכל אלה הוא שאם התהליך לא מנוהל באופן נכון בסופו של דבר הבירוקרטיה תכריע (ובגדול) כל עסקה טובה ולכן ההחלטה הכי נכונה שתוכלו לבצע היא להיעזר במשרד רואה חשבון שיוכל ללוות אתכם ולמנוע מכם לעשות טעויות מיותרות שיקטינו את הרווח שלכם מהעסקה.

תמחור הוגן ושקוף

מערכת תמחור חדשנית המשקללת מספר פרמטרים באופן יחסי והוגן דואגת לכך שהשירות יתומחר בהתאם למורכבות העבודה, רמת האחריות וזמן העבודה הצפוי שלנו על התיק.

סינרגיה

אנחנו אחד המשרדים הבודדים בארץ המסוגל לספק שירותי הגשת דיווחי מס בארה"ב ובישראל – זו עיקר המומחיות שלנו והיתרון היחסי שלנו בשוק ולכן מי שיבחר לעבוד איתנו בישראל ובארה"ב יכול להיות סמוך ובטוח שבחר במקום שיוכל לנהל את תהליך ההגשה בגישה הוליסטית ומקצועית על מנת להביא לתוצאת המס האופטימלית עבורו.

עמרי ביטס
ממליצים עלינו
״
״
לקריאה נוספת

תפריט נגישות