ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

הנהלת חשבונות באמצעות תוכנת QuickBooks ליזמי נדל"ן בארה"ב

ליזמי נדל"ן ישנה אחריות רבה כלפי המשקיעים שלהם בנוגע לכסף שגייסו מהם לטובת ביצוע ההשקעה. מעבר לתוצאות החזויות על קובץ האקסל שהכנתם טרם ביצוע ההשקעה, על מנת לנהל את ההשקעה באופן אופטימלי ולייצר שקיפות למשקיעים יזמי נדל"ן חייבים שתהיה להם אפשרות לשליטה מלאה על הנתונים הפיננסיים של הפעילות כשהיא מתואמת לחשבונות הבנקים מהם מבוצעת הפעילות. 

בדיוק בשביל זה מומלץ לשקול לעבוד באופן שוטף ולסנכרן את נתוני הבנק, כרטיסי האשראי, חברות הניהול או חשבונות הנאמנות לתוכנת QuickBooks שהיא תוכנת הנהלת החשבונות המתקדמת והפופולארית ביותר בארה"ב. התוכנה מאפשרת לנו לבצע אינטגרציה שוטפת ולקבל נתונים ממקורות חיצוניים כמו חשבונות הבנק של החברה לתוך התוכנה ובכך לחסוך לכם זמן יקר בהעברת הנתונים כל תקופת זמן. כאשר כל החשבונות מסונכרנים לתוך התוכנה המעקב השוטף נהיה קל ויעיל וכולם מרוויחים ערך מוסף משמעותי וחיסכון ניכר בזמן.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

יתרונות העבודה עם Quickbooks

ישנם מקרים נפוצים מאוד בהם אזרח אמריקאי החי בישראל יהיה זכאי להחזרי מס מרשות המס הפדראלית בארה"ב:

דוחות מדויקים יותר

באמצעות עבודה דייקנית וקפדנית על תוכנת ה – QuickBooks אנו יכולים בסוף שנה להגיש דוחות מדויקים יותר ולא לפספס שום הוצאה מוכרת בדוח, כך שמעבר לשקיפות התקופתית שאתם מקבלים על מצב ההכנסות מההשקעה שלכם אתם יכולים להנות גם מחיסכון לא מבוטל בחבות המס השנתית היות ושום קבלה לא הולכת לאיבוד בדרך אל רואה החשבון.

מעריכים מראש ונמנעים מהפתעות

יתרון נוסף לשימוש בתוכנת ה QuickBooks הוא היכולת שלכם להעריך את גובה המקדמה הרבעונית המדויקת אותה מומלץ לשלם על מנת להימנע מקנסות ואפשרות לסיים להגיש את דיווחי המס השנתיים שלכם כבר לקראת סוף ינואר, בדר"כ לאחר אישור ועדכון כל טפסי המס השנתיים ע"י ה IRS.

מסיימים עם הדוחות בתחילת שנת המס

מניסיון שלנו, המון יזמים מתמודדים מול בקשות חוזרות ונשנות של לקוחות שלהם לקבלת טפסי ה 1K השנתיים כבר בתחילת השנה היות ומבחינת המשקיע ללא הטופס הוא מתעכב בהגשת הדוח השנתי שלו שלא לצורך, לכן האפשרות שלכם לסיים עם הדוחות כבר בתחילת שנת המס ולהגיש את הדוחות משמעותה שירות טוב יותר שאתם מספקים ללקוחות שלכם ושימור הלקוחות לסבבי ההשקעה הבאים.

תקופת התיישנות

תקופת התיישנות – התיישנות על בקשה לקבלת החזרי מס תהיה לאחר 3 שנים ממועד ההגשה המקורי של דוח המס (במרבית המקרים 15 באפריל). לדוגמא התאריך האחרון להגשת דוח המס לשנת 2019 ובו בקשה לקבלת החזר מס תהיה ביום 15/4/2023 היות ומועד ההגשה המקורי של דוח 2019 הינו 15/4/2020.
משרד רואי חשבון ביטס יוכל לסייע לך להגיש את כל הדיווחים הנדרשים בארה"ב בצורה תקינה, שלמה ומקצועית, למצות את כל זכויותיך המגיעות לך מתוקף היותך אזרח אמריקאי ובמידת הצורך לצמצם את חבות המס האפשרית עד למינימום הנחוץ, תוך ביצוע תכנוני מס והתאמות נדרשות להכנסה.

למה לבחור לעבוד איתנו?
פשוט וקל

במשרדינו קיימים אנשי מקצוע שתפקידם להקים ולנהל עבור משקיעים ויזמים את ספרי הנהלת החשבונות שלהם על גבי תוכנת QuickBooks ולכן קהל לקוחותינו נהנה מאפשרות לקבל תמונת מצב עדכנית בנוגע להכנסות ולפעילות ולעקוב אחרי המספרים באופן שוטף כבר במהלך השנה בחתכי זמן קבועים לפי צרכי כל לקוח ולא רק בסוף שנה עם הגשת הדוח השנתי.

חיסכון בזמן ובכסף

עזרו לנו לעזור לכם! כאשר אתם עובדים מולנו באון ליין נוכל לייעל את התהליך ולספק את השירות במהירות שיא

מקצועיות

לאחר תהליך עבודה ואפיון מסודר של עבודת הלקוח וצרכי הלקוח הפועל על סמך מתודולוגית עבודה שפיתחנו במשרד כתוצאה מניסיון מצטבר משמעותי צוות המשרד יקים עבור החברה את קובץ ה QuickBooks אשר יתחיל לשמש אותנו ואת הלקוח לצורך מעקב שוטף אחר רכישות, הוצאות והכנסות. בניית הקובץ בצורה מדויקת בתחילת התהליך הינה תהליך חשוב מאוד היות ומהווה את אבני הבניין העיקריות שיחסכו ללקוח זמן עבודה ותפעול שוטף את הספרים.

תמחור הוגן ושקוף

מערכת תמחור חדשנית המשקללת מספר פרמטרים באופן יחסי והוגן דואגת לכך שהשירות יתומחר בהתאם למורכבות העבודה, רמת האחריות וזמן העבודה הצפוי שלנו על התיק.

סינרגיה

אנחנו אחד המשרדים הבודדים בארץ המסוגל לספק שירותי הגשת דיווחי מס בארה"ב ובישראל – זו עיקר המומחיות שלנו והיתרון היחסי שלנו בשוק ולכן מי שיבחר לעבוד אתנו בישראל ובארה"ב יכול להיות סמוך ובטוח שבחר במקום שיוכל לנהל את תהליך ההגשה בגישה הוליסטית ומקצועית על מנת להביא לתוצאת המס האופטימלית עבורו.

עמרי ביטס
ממליצים עלינו
״
״
לקריאה נוספת

תפריט נגישות