ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

מיסוי בארצות הברית – המדריך המלא

מיסוי בארצות הברית
תוכן עניינים

חוק המיסים האמריקאי הוא אינו דבר של מה בכך. הוא מכיל כ־6000 עמודים מלאי מלל ורווי במורכבויות המחייבות ידע חשבונאי מעמיק והבנה משפטית רחבה. מה שמסבך את חקיקת המס האמריקאית יותר מכל, הוא המסים השונים הנגבים מתחומי השיפוט המקומיים בארצות הברית נוסף על המיסים הפדרליים הרבים.

 

מיסוי בארצות הברית

ריבוי המיסים בארצות הברית – כמו בכל מקום – מקשה על הנישומים ומערים קשיים על האזרחים הפשוטים. לא בכדי מיליוני אמריקאים משקיעים זמן ניכר מדי שנה במילוי טופסי המס שלהם ונזקקים ליד מכוונת ולעזרה מקצועית מרואי חשבון.

כשאזרחים אמריקאים חושבים על מיסים, הם נוטים לחשוב שהמס הכבד ביותר המוטל עליהם הוא מס ההכנסה הפדרלי. עם זאת, זה לא בהכרח נכון. המס שמכביד על מרבית האמריקאים, הוא דווקא מס הביטוח הסוציאלי הפדרלי, ועובדה זאת עשויה להפתיע אמריקאים רבים.

מבין שני המיסים המכבידים הללו, מס ההכנסה הפדרלי הוא אחד המיסים הפרוגרסיביים ביותר במערכת המיסוי האמריקאית. מס פרוגרסיבי הוא מס ששיעורי התשלום שלו גדלים ככל שההכנסה גדלה. כלומר אדם שהכנסתו גבוהה מהממוצע במשק, ישלם בעבורה מס בשיעור גבוה יותר מאדם שהכנסתו נמוכה מהממוצע במשק.

 

מס בארצות הברית

באופן כללי אפשר לומר ששיטת המיסוי האמריקאית היא פרוגרסיבית במהותה. אף שמס ההכנסה האמריקאי הוא פרוגרסיבי, ישנם מיסים אחרים שהם רגרסיביים או פרופורציונליים.

מיסים רגרסיביים הם מיסים ששיעורי התשלום שלהם קטנים ככל שההכנסה גדלה, ואילו מיסים פרופורציונליים נוקבים שיעור מס אחיד לכל אזרחי המדינה ותושביה ללא קשר לגובה ההכנסה שלהם.

ולמרות זאת ובכל הנוגע למס ההכנסה, מערכת המיסוי הפרוגרסיבית היא המערכת השכיחה ביותר בארה"ב ומשמשת בין השאר כמנגנון לצמצום הפערים הכלכליים בחברה האמריקאית. ככל שהמס הוא פרוגרסיבי יותר, כך הוא מאפשר חלוקה טובה יותר של משאבים כלכליים. ומהסיבה הזאת מס ההכנסה הפדרלי האמריקאי הוא פרוגרסיבי במהותו.

 

מס בארצות הברית לאזרחים זרים

אזרחים ישראלים המעוניינים להגר לארצות הברית וישראלים המתגוררים בארצות הברית באשרת גרין קארד, נדרשים להבין בחוקי המס האמריקאים בכלל ובחוקי מס הכנסה בפרט.

כיוון שעולם המס האמריקאי הוא כל כך מורכב וסבוך, רצוי להתייעץ עם רואה חשבון מוסמך IRS בישראל ולהיעזר בו בתהליך הרילוקיישן או בכל התמודדות אחרת עם רשות המס האמריקאית. אך לפני שעושים זאת, כדאי לקרוא את המדריך המלא למס בארצות הברית. הינה הוא לפניכם.

 

מס בארצות הברית

 

מס הכנסה בארצות הברית

מס הכנסה בארצות הברית הוא מס הכנסה פדרלי, והוא המס המסובך ביותר שנקבע בחוקה.

אולי תופתעו לדעת שמס ההכנסה לא תמיד נכח בחייהם של אזרחי הרפובליקה האמריקאית. בסוף המאה ה־19 נקבע חוק זמני המורה על תשלום מס הכנסה כדי לעזור למדינה להתמודד עם גירעונות תקציביים שנוצרו משנות מלחמה ארוכות. בשלב מסוים חוק זה בוטל.

מס ההכנסה הפדרלי כפי שאנחנו מכירים אותו היום, חוקק עם אשרור התיקון ה־16 לחוקת ארצות הברית משנת 1913. אף שחוק מס ההכנסה הפדרלי הוא רק בן מאה וקצת, הוא כאמור אחד המיסים המשמעותיים ביותר בארצות הברית, והוא נוגע לכל אזרחי המדינה ותושביה ומשפיע באופן משמעותי על חייהם.

מס ההכנסה מוטל על משכורותיהם של עובדים שכירים וכן על מקורות הכנסה נוספים הכוללים ריביות, דיבידנדים, רווחים, הכנסות מעבודה עצמאית ואף הכנסות מפְּרסים ומירושות.

 

מדרגות מס הכנסה בארצות הברית

רשות המיסים הפדרלית האמריקאית, ה־IRS, קבעה מדרגות מס המוטלות על הכנסה, וזאת משום שמס ההכנסה הוא פרוגרסיבי במהותו.

הודות למדרגות המס שנקבעו אנשים המשתכרים מהכנסה נמוכה או אינם משתכרים כלל, אינם נדרשים לשלם מס הכנסה. למרות זאת מדרגות מס אינן חלות על משכורת לבדה אלא על סך כל ההכנסה של אדם.

מדרגת המס קובעת את הסכום שיש לנכות ממשכורתו של אדם בהתאם למקומה של המשכורת במדרג המס ובהתאם לסך כל ההכנסות שלו. משכורת משויכת למדרגת מס בהתייחס לגובהה, ושיעור המס שייגבה ממנה נקבע מראש בחקיקה ובדרך כלל אינו נתון לערעור.

 

טפסים של מס הכנסה בארצות הברית

מדי שנה באביב מיליוני מעסיקים מגישים טופסי מס הכנסה בשם עובדיהם השכירים, ואילו מיליוני אזרחים אמריקאים ממלאים טופסי החזרי מס פדרליים. טפסים אלה מוגשים ל־IRS והם קובעים, בין השאר, את חבויות המס של האזרחים ואת מדרגת המס שאליה הם ישויכו.

משרד האוצר האמריקאי ממליץ לכל אזרח לשמור על טופסי החזרי המס שהוגשו בחלוף השנים, וזאת כדי שהאזרחים יוכלו להיערך לביקורות מס או לחלופין להגיש בקשות שונות לסיוע כלכלי.

אמריקאים רבים נרתעים מתהליך הגשת הטפסים ל־IRS, והדבר מובן לחלוטין. מדובר בתהליך המחייב ריכוז, מיקוד ודיוק, וכל פגם בדיווח עלול לעלות ביוקר בקנסות או בחקירות בחשד להעלמות מס. מהסיבה הזאת חשוב מאוד להתייעץ עם רואה חשבון מוסמך IRS ולהיעזר בו בתהליכי הדיווח התקופתיים המייגעים.

 

מיסוי אמריקאי

 

מה זה IRS

Internal Revenue Service או IRS בקיצור הוא מוסד פדרלי שהוקם כדי לגבות מיסים מאזרחי ארצות הברית ומתושביה. ה־IRS כפוף למשרד האוצר האמריקאי ולנשיא ארצות הברית.

זהו המוסד הפדרלי החזק ביותר בארצות הברית והוא משפיע על חייהם של מיליוני אמריקאים שנתונים לפיקוחו ומדווחים לו מדי שנה על הכנסותיהם, על מצבם המשפחתי והאישי ועל מצבם הכלכלי.

ולא רק אמריקאים – גם זרים שחיים בארצות הברית, משקיעים בה או מנהלים בה עסקים נדרשים לדווח על הכנסותיהם ורווחיהם ל־IRS גם אם הם אינם אזרחים וגם אם הם אינם מתגוררים בארצות הברית. חובת הדיווח ותשלום המיסים רלוונטי גם לישראלים:

  • ישראלים שמתכננים להגר לארצות הברית לתקופה קצרה או לתקופה בלתי מוגבלת.
  • ישראלים שמתגוררים בארצות הברית בפועל ומחזיקים באשרת גרין קארד או באזרחות אמריקאית.
  • ישראלים שמתגוררים בארץ אך מנהלים עסקים בארצות הברית, מחזיקים בה נכסים או משקיעים בהשקעות שונות בגבולותיה.

כולם חייבים לדווח על הכנסותיהם ל־IRS, להגיש מדי שנה את כל הטפסים הרלוונטיים ולהקפיד על דיווחים מלאים ללא דופי.

 

איך עובד ה־IRS?

אף שיש בארצות הברית מחלוקות רבות על חוקיותם של מס ההכנסה וה־IRS, מאז יישום התיקון השישה עשר לחוקה האמריקאית ב־1913 והקמת ה־IRS ב־1953 הוא פועל להבטחת ההכנסות של הממשל האמריקאי ומכפיף למרותו אזרחים אמריקאים, תושבים, חברות ותאגידים.

ישראלים רבים שמתגוררים בארצות הברית, אינם יודעים מה זה IRS ואינם בהכרח מבינים את ההשפעה הגדולה שיש לו על חייהם. חוסר הידע עלול לפגוע בהם, בהכנסותיהם ובהכנסות המשפחה שלהם, ולכן מומלץ להתייעץ רואה חשבון שמתמחה במיסוי אמריקאי בארץ, עוד לפני שמתחילים בתהליך ההגירה לארצות הברית או לפני שמרחיבים את הפעילות העסקית לארצות הברית.

המטה הראשי של ה־IRS פועל בבירת ארצות הברית (וושינגטון). הוא אוסף את כלל ההכנסות החייבות במס מאזרחים, מתושבים זרים ומתאגידים באמצעות מערכת מסועפת שמחשבת את שיעורי המס המחייבים את הנישומים – אזרחים, תושבים ותאגידים, שגובה מיסים בפועל ומזכה נישומים בניכויי מס ובהחזרי מס.

גם אנשים פרטיים וגם תאגידים יכולים להגיש את הדיווחים השנתיים שלהם אונליין ולקבל החזרי מס כעבור שלושה שבועות ממועד הגשת הדיווח. מרבית הנישומים בוחרים להגיש את הדיווח השנתי אונליין ומקבלים את החזרי המס בסכומים גבוהים בהפקדה בנקאית ישירה.

 

ביקורות מס אקראיות לנישומים

דוחות המס השנתיים של כלל הנישומים נתונים לביקורות אקראיות (AUDITS).

נישום שנתון לביקורת מס, חייב להוכיח את אמיתות הדיווח שלו ולצרף לו אסמכתאות. נישומים רבים תוהים לגבי ביקורות המס של IRS מה זה, ואיך זה מתבצע. ובכן, ביקורות מס הן חלק בלתי נפרד מהעבודה של ה־IRS.

למעשה, ה־IRS חייב לערוך שיעור מסוים של ביקורות מדי שנה כאמצעי של אבטחת איכות ולצורך בדיקת יעילות.

אין גורם מוסמך ב־IRS שקובע מי צריך לעמוד לביקורת ומי לא. בהחלט ייתכן שדיווח אקראי של נישום אקראי ייבחר באקראי, וייתכן גם שדיווח מסוים ייבחר בגלל אי-סדרים בנתונים שהוגשו, פרטים חסרים, סכומים לא נכונים ובעייתיות מסוימת כמו דיווח על העברת תרומות לצדקה בשיעורים גבוהים מהרגיל או תביעה לקבלת החזרי מס בסכומים גבוהים או חשדות כלליים להעלמות מס.

ביקורת המס יכולה להיערך בכתב, והיא יכולה גם להיערך בביתו של הנישום או במקום עבודתו. אם הודעה על ביקורת מס נמסרת לנישום בכתב, הוא מקבל זמן להיערך לביקורת ורשאי להיעזר בשירותיו של רואה חשבון מוסמך. אם הביקורת נערכת בשטח ובהפתעה, הנישום רשאי לשתף את רואה החשבון שלו בתהליך אך לא ניתן לו זמן להיערך.

לאחר שהנישום מגיש את דוח הביקורת, הוא ממתין לבדיקת הממצאים. חוקרי ה־IRS בודקים את הממצאים שהוגשו ומחליטים על המשך התהליך – על סגירת התיק או על העברתו לחקירת המחלקה הפלילית של ה־IRS.

 

מהי הדרך הטובה ביותר לשלם מיסים?

מס הכנסה בארצות הברית הוא המס הפדרלי החשוב ביותר. הכנסות הממשל ממיסים מאפשרות לו לנהל את מערכותיו, את מוסדותיו ואת שלוחותיו. ה־IRS הוא שחקן מרכזי בהבטחת הכנסותיו של הממשל, ובשל כך הוא גם אחד המוסדות החזקים ביותר והמשפיעים ביותר בארצות הברית.

כל אזרח אמריקאי, כל תושב זר וכל תאגיד שפועל בשטחה של ארצות הברית מחויבים להעביר שיעור מהכנסותיהם ל־IRS. עובדים שכירים עושים זאת באמצעות המעסיקים שלהם, ואילו עוסקים עצמאים מנכים את שיעורי המס ממשכורתם בעצמם וכך גם תאגידים.

יש כמה דרכים פשוטות לתקשר עם ה־IRS, וכל נישום יכול לעשות זאת בדרך הנוחה לו. את טופס הדיווח השנתי (טופס 1040) וטפסים אחרים אפשר להגיש ל־IRS גם באמצעות שירותי הדואר וגם באמצעות האתר המקוון.

מרבית הנישומים בוחרים להגיש את הדיווח באתר, ולפיכך הם זכאים לקבל את החזרי מס במהירות.

אפשר גם להגיע לאחד הסניפים המקומיים של ה־IRS, לתאם פגישה עם אחד הפקידים ולקבל סיוע מיידי. עם זאת, דרך ההתקשרות המומלצת והטובה ביותר לישראלים שמתגוררים בארצות הברית, עובדים בה או מנהלים בה עסקים, נכסים והשקעות, היא בסיועו של רואה חשבון מוסמך המתמחה במיסוי אמריקאי ומוסמך לייצג נישומים ב־IRS ולפעול בשמם.

 

טפסי מיסוי בארצות הברית

 

למלא את הטופס הנכון

כדי לדווח על הכנסה ולשלם מס הכנסה בארה"ב צריך קודם כל למלא את הטופס הנכון. כמו כל מערכת בירוקרטית מסועפת גם ה־IRS מתקשר עם לקוחותיו באמצעות טפסים רבים ושונים.

כדי לא לשגות בדיווח השנתי צריך לדעת מהו הטופס הנדרש לדיווח ולמלא אותו. פעמים רבות זוהי משימה לא פשוטה. נדגיש שאם אינכם יודעים איזה טופס עליכם למלא, אל תתמודדו עם זה לבד. דברו אתנו. צוות המשרד עומד לרשותכם, יפנה אתכם לטופס הנכון ויעזור לכם למלא אותו ולהגיש אותו בזמן.

אם אתם יודעים איזה טופס עליכם למלא, תנו לנו לעבור עליו לפני שאתם מגישים אותו כדי להימנע מריג'קטים ומבעיות.

טופס הדיווח העיקרי לנישומים הוא טופס 1040 – INDIVIDUAL INCOME TAX RETURN. טופס זה מיועד לנישומים פרטיים – בין שהם עובדים שכירים, ובין שהם עוסקים עצמאיים; בין שהם רווקים, גרושים או אלמנים ובין שהם נשואים. אפשר בהחלט למלא את ה־1040 לבד, אך רצוי ומומלץ להיעזר ברואה חשבון גם בתהליך מילוי הטופס וגם בתהליך הגשתו.

תאגידים המסווגים כ־C-CORPORATION נדרשים להגיש את הדיווחים השנתיים שלהם על גבי טופס 1120 (דוח מס חברות בארצות הברית), ואילו תאגידים מסוג שותפויות מגישים אותם על גבי טופס 1065.

תושבים זרים – ובכללם ישראלים שמתגוררים בארצות הברית באשרת ויזה, ישראלים לשעבר שקיבלו אזרחות אמריקאית ובעלי עסקים ישראלים שמנהלים עסקים והשקעות בשטח ארצות הברית – נדרשים לצרף לדיווח השנתי שלהם גם את טופס ה-FOREIGN BANK ACCOUNT REPORTING או FBAR בקיצור. דוח ה FBAR מוגש בנפרד מדוח המס למשרד האוצר האמריקאי (ולא ל IRS) ובו הנישום נדרש להצהיר על חשבונות שרשומים על שמו במוסדות בנקאיים ופיננסיים מחוץ לגבולות ארצות הברית ועל הנכסים הפיננסיים המנוהלים בהם אם הסכום המצטבר שלהם הוא 10,000 דולר ויותר. בסכומים מסוימים ייתכן והנישום יידרש לדווח על היתרות גם בדוח המס האמריקאי שלו בטופס 8938 (מכונה גם דיווח "FATCA").

בכל אחד מהטפסים הללו ובטפסים אחרים חשוב מאוד להפקיד על דיווח מדויק, למסור נתונים מלאים ולהצהיר על הסכומים הרלוונטיים הנדרשים כדי להימנע מטעויות, מבעיות ומביקורות מס מעיקות.

 

מדריך תשלום מקדמות מס פדראלי

הכנו עבורכם מדריך המסביר בצורה מפורטת כיצד יש לשלם מקדמות מס פדראלי באתר של IRS:

לצפייה במדריך בעברית – לחצו כאן

הסתבכתם עם מילוי הטפסים או התשלום? יש לכם שאלות כלשהן? אנחנו כאן בשבילכם!

 

לחיות בשלום עם ה־IRS 

ה־IRS אומנם יכול להציב מכשולים לא פשוטים בדרכם של אזרחים ותושבים אמריקאים. אך המכשולים האלה מטרידים בדרך כלל רק את אלה שעושים את צעדיהם הראשונים ב־IRS ואינם מנוסים באינטראקציה עמו. בחלוף הזמן האינטראקציה עם ה־IRS נעשית פשוטה יותר ויותר, ואפשר בהחלט לחיות אתו בשלום.

החדשות הטובות הן שאתם ממש לא צריכים להתמודד עם ה־IRS לבד. החדשות המצוינות הן שצוות משרד רואי חשבון ביטס, מומחים למיסוי ארה"ב־ישראל, יכול להתמודד עם ה־IRS בשבילכם. אז דברו אתנו עוד היום, ובואו נתמודד עם ה־IRS ביחד.

 

רשות המיסים האמריקאית

 

מיסוי אמריקאי

מיסוי אמריקאי מגדיר הכנסה המחייבת תשלום מס, והכנסה שאינה מחייבת תשלום מס. נתחיל מהכנסות שאינן חייבות במס. כאן מדובר על תשלומי מזונות ילדים, על קצבאות שארים המתקבלות מביטוחי חיים פרטיים, על קצבאות רווחה או על הנחות בעבור תשלום במזומן.

 

מהי הכנסה מחויבת מיסוי אמריקאי?

המדינה יכולה למסות קִצבה המתקבלת מהמוסד האמריקאי לביטוח לאומי, אך הדבר תלוי בקיומה של הכנסה נוספת ובאזור מגוריו של אדם.

הכנסה החייבת בתשלום מס היא לא רק הכנסה המתקבלת ממקום העבודה, אך היא בהחלט הבסיס למיסים שהאזרח או התושב חייב לשלם למדינה. הכנסה החייבת במס היא הכנסה ממשכורת או מעיסוק עצמאי וגם הכנסה מרווחי השקעות שמניבות תשואות.

עוסקים עצמאיים חייבים לשלם מס בעבור הכנסתם בעצמם או בסיועו של רואה חשבון מוסמך. הם גם חייבים לנכות מס הכנסה ומיסים אחרים ממשכורותיהם של עובדיהם השכירים ומכל הכנסה המתקבלת בעבור עיסוקיהם וההשקעות שלהם.

אזרחים אמריקאים המתגוררים בישראל, ישראלים המתגוררים בארה"ב ובעלי עסקים ישראלים שמפעילים עסקים בארה"ב או משקיעים בנכסים בארה"ב, חייבים לדווח על הכנסותיהם ל־IRS ולשלם מיסים כחוק. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא בתמיכתו של רואה חשבון אמריקאי בישראל ובסיועו.

 

מיסוי אמריקאי – מיהו נישום?

חוקי מס בארצות הברית מגדירים בצורה מפורטת למדי מיהו נישום. נישום הוא כל אדם המוגדר בחוקי המיסים ומחויב לשלם למדינה מיסים או כל סכום כסף אחר שברשותו. כלומר אם אדם חייב לשלם מס, אם יש לו הכנסה החייבת בתשלום מס, או אם הוא נדרש לדווח על הכנסותיו, החוק מגדיר אותו כנישום. נישום הוא אדם, חברה, התאגדות, רשות וכל ישות משפטית אחרת.

 

מס הכנסה בארצות הברית

 

עבירות מס

משרד האוצר האמריקאי וה־IRS אינם מקילים ראש בחשדות להעלמות מס ובעבירות מס ומתייחסים אליהם בחומרה.

חוקי המיסים מגדירים כל שימוש באמצעים לא חוקיים כדי להימנע מתשלום מיסים בכל דרך כהעלמת מס. הצגת מצג שווא על שיעור הכנסותיו של אדם או של תאגיד, דיווח שקרי על הכנסות, ניפוח נתונים על ניכויים והסתרת רווחים, דיבידנדים או ריביות מהשקעות או מחשבונות חוץ אמריקאים – כל הפעולות הללו הן בגדר העלמות מס ונחשבות כעבירות מס המחייבות עונשים חמורים.

 

התחמקות מתשלום מיסים

סעיף 7021 לחוק מס ההכנסה הפדרלי קובע שכל אדם המנסה לחמוק בכוונה תחילה מתשלום מס, יואשם בעבירה פלילית ובהרשעתו ייקנס בסכומים מרביים של 100,000 דולר לאדם פרטי או 500,000 דולר לתאגיד, או ייאסר לפרק זמן של 5 שנים לכל היותר או שניהם יחד נוסף על חיוב בהוצאות משפט.

כדי להוכיח עבירת מס יש תחילה להוכיח את חבות המס של אדם או תאגיד ואת הנסיבות שהניעו אדם או תאגיד לעבור עבירות מס. כדי להרשיע אדם או תאגיד בעבירות מס חבר מושבעים חייב למצוא אותם אשמים מעבר לכל ספק סביר בהליך משפטי מעמיק.

 

למה חשוב להשתמש בשירותיו של רואה חשבון המתמחה במיסים בארה"ב?

כל אזרח או תושב אמריקאי וכל איש עסקים או תאגיד המנהלים את פעילותם העסקית ואת השקעותיהם בארצות הברית, חייבים לדווח על הכנסתם ל־IRS ולשלם בגינה מס הכנסה על פי דירוג המס שנקבע לה. כמו בישראל גם בארצות הברית אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש, ולכן חשוב להקפיד על דיווחים שנתיים מדויקים ועל ניכוי המס הנדרש מכל הכנסה והכנסה.

אומנם לעובדים שכירים בארצות הברית קל יותר להתמודד עם ניכויי מס ועם דיווחים שנתיים לרשות המיסים כיוון שהמעסיק שלהם בדרך כלל עושה זאת בשבילם. לעומתם עוסקים עצמאיים ובעלי עסקים שפעילותם העסקית נעשית בשטח ארצות הברית בין שמדובר בניהול תאגידים מקומיים ובין שמדובר בניהול השקעות נדל"ן ואחרות, חייבים לנכות מהכנסתם את שיעור המס הנדרש ורצוי שייעזרו לשם כך בשירותיו של רואה חשבון אמריקאי בישראל.

למה רואה חשבון אמריקאי בישראל? משום שרק רואה חשבון מוסמך IRS יכול לייצג אותם כנישומים, להגיש בשמם דוחות וטפסים, לפעול בעניינם מול סוכני ה־IRS ולהורות להם על גובה המס המחייב אותם. קל יותר לתקשר עם רואה חשבון ישראלי הפועל בישראל וזמין לתת שירות בכל עת, מאשר עם רואה חשבון מקומי בארצות הברית שאינו בקיא די הצורך בדקויות המאפיינות את אנשי העסקים הישראלים ואת הצרכים העסקיים שלהם.

משקיעי נדל"ן בארצות הברית? מנהלי עסקים הפועלים בשווקים האמריקאים? אזרחים אמריקאים המתגוררים בישראל? אתם לא צריכים להתמודד לבדכם עם מס ההכנסה האמריקאי. בשביל זה אני פה. צרו קשר עוד היום ויחד נתגבר על משוכות המס ונצלח אותן.

עמרי ביטס - רואה חשבון אמריקאי-ישראלי
עמרי ביטס - רואה חשבון אמריקאי-ישראלי

רואה חשבון מוסמך וחבר בלשכת רואי החשבון בישראל. מוסמך מטעם רשות המס הפדרלית האמריקאית (IRS), ניסיון של שנים בייצוג נישומים בארצות הברית. השכלה מקיפה בחשבונאות ובכלכלה מאוניברסיטת חיפה וניסיון רב בתחומי המיסוי הבין־לאומי.

תפריט נגישות