ליצירת קשר וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

היבטי המיסוי של השקעות בנדל"ן אמריקאי

היבטי המיסוי של השקעות בנדל"ן אמריקאי
תוכן עניינים

השקעות נדל"ן בארצות הברית נעשו פופולריות בעשור האחרון, ומשקיעים ישראלים רבים מתקדמים מערבה בחיפוש אחר תשואות גבוהות, רווחים משתלמים ומיסוי ידידותי.

העניין הרב בנדל"ן אמריקאי והעסקאות המוצלחות שהוא מייצר לישראלים מעלים תהיות בנוגע להיבטי המיסוי של ההשקעות. כיוון שאנחנו נשאלים על כך רבות, החלטנו להנגיש את המיסוי האמריקאי למשקיעים הישראלים כדי לאפשר להם – וגם לכם – לתכנן את ההשקעות, לשקלל את היבטי המס, לשתף פעולה עם רשות המיסים האמריקאית ולהצליח בכל עסקה.

 

במאמר זה נסקור את השלכות המיסוי של השקעות נדל"ן בארצות הברית ונבחן את המיסים שמשקיעים זרים נדרשים לשלם בכל עסקה. כמו כן נדון בשאלה איך למזער מיסים ולמקסם תשואות בעזרת תכנון אסטרטגי, ונבין למה כדאי להיעזר ברואה חשבון מומחה שבקיא במיסוי אמריקאי ומוסמך לייצג נישומים ב־IRS ולפעול בשמם.

 

רוצים להבין את היבטי המיסוי של השקעות נדל"ן בארצות הברית? הגעתם למקום הנכון.

 

השקעות נדל"ן בארצות הברית

השקעות נדל"ן בארה"ב כפופות למיסוי ממשלתי ומקומי. חוקי המס המקומיים עשויים להשתנות ממדינה למדינה. חקיקת המס הפדרלית חשובה מאוד למשקיעי נדל"ן – אזרחים וזרים כאחד. היא חלה גם עליהם וגם על ההשקעות שלהם.

ממשלת ארצות הברית ממסה רווחי הון מנדל"ן, אך שיעורי המס עשויים להשתנות מעסקה לעסקה. הם מושפעים מירידה בערך הנכס ומתקזזים עם המיסוי המקומי.

חשוב להבין את החקיקה הפדרלית ואת תקנות המס המקומיות כשבוחנים את הכדאיות הכלכלית של כל השקעה ולפני שסוגרים עסקאות, כדי להימנע מתשלומי יתר מצד אחד ומאי תשלום מס ומקנסות מכבידים מצד שני.

נוסף על כך חשוב להגיש בזמן דוחות מס שנתיים מפורטים ומדויקים. דוחות המס שלכם יעזרו לכם להימנע מבעיות עם רשות המיסים, להפחית את נטל המס הכולל שלכם ולקבל תמריצים כמו ניכויי מס, החזרי מס והנחות בארנונה.

תשומת לב מרבית להיבטי המס הנלווים לכל עסקת נדל"ן, תעזור לכם לחסוך בעלויות וליהנות מתמריצים מהותיים נוספים כמו תוכניות חיסכון ללא מס לגיל פרישה. אם אתם אזרחי ארצות הברית ועונים על קריטריונים ספציפיים, אתם עשויים להיות זכאים לשיעורי מיסוי מופחתים בהשקעות נדל"ן ויכולים לתכנן את אסטרטגיית ההשקעות שלכם, לגוון אותה ובה בעת לחסוך כסף במיסים.

בין שאתם קונים נכסים להשקעה ובין שאתם מוכרים נכסים, חשוב שתהיו מודעים להשלכות המס הרלוונטיות ותיעזרו ברואה חשבון מקצועי לפני כל עסקה.

 

השקעות נדל"ן בארצות הברית

 

האם כדאי להשקיע בנדל"ן אמריקאי?

התשובה לשאלה הזאת תלויה בגורמים רבים כמו מצבכם הכלכלי, היעדים שלכם, יכולתכם לספוג הפסדים וסבלנותכם. אסטרטגיית השקעות נכונה ותקציב שמתוכנן בקפידה יעשירו בחלוף הזמן את חשבון הבנק שלכם ויאפשרו לכם לחיות ברווחה כלכלית. כשבוחנים השקעות נדל"ן בארה"ב, חשוב לוודא שההשקעות מתאימות למשקיעים.

נדל"ן בארה"ב הוא השקעה מהותית, ולכן חשוב להבין את הסיכונים הכרוכים בו לפני שמחפשים עסקאות וודאי לפני שסוגרים אותן. בכל הנוגע להיבטי המס, השקעות נדל"ן מקנות למשקיעים הטבות פיננסיות רציניות כמו הכנסה פסיבית, השבחה משתלמת וניכויי מס אטרקטיביים.

 

איך תעשו זאת?

 • העריכו את ההון הפנוי שלכם ושקללו את החובות השוטפים שלכם.
 • בררו את העלויות הכוללות של ההשקעה ואת ההוצאות השוטפות של הנכס על מיסים, ביטוחים, דמי תיווך, דמי ניהול, תחזוקה, טיפול משפטי ועוד.
 • בחנו היבטים חשובים אחרים כמו מקום הנכס, טיב השכונה וחוזק האוכלוסייה.

היבטים אלה מעידים על טיב ההשקעה ועל פוטנציאל ההצלחה שלה ועשויים להוסיף לערכו של הנכס או לגרוע ממנו. אנחנו לא יכולים להדגיש את זה מספיק – חיוני לעבוד עם רואה חשבון מנוסה לכול אורך הדרך ולהפיק תועלת מהידע הרב שלו.

רואה החשבון שלכם יבטיח שהבאתם בחשבון את כל מה שדרוש להשקעת נדל"ן מוצלחת וקיבלתם החלטה מושכלת. בסופו של דבר השקעות נדל"ן בארה"ב – אם הן מושכלות ומחושבות – יכולות להיות מתגמלות ורווחיות. מחקר מקיף, תכנון מקדים ופעולה מחושבת יובילו להצלחה בעסקאות הנדל"ן, לצמיחה פיננסית ולרווחה כלכלית.

 

מה צריך לדעת לפני שמשקיעים בנדל"ן אמריקאי?

יש כמה דברים שחשוב להביא בחשבון לפני השקעה בנדל"ן בארה"ב. לפני שסוגרים עסקת נדל"ן יש להשקיע זמן במחקר ולהבין את החוקים, התקנות והנהלים הנוגעים לנדל"ן בארצות הברית:

 • עליכם להיות מודעים לחוקי המס לרבות מיסים על רווחי הון ומסים אחרים על קניית נכסים ומכירתם.
 • עליכם לתעד את כל התהליך ולנסח את החוזים כהלכה.
 • עליכם לעבוד עם סוכן נדל"ן או עם משפטן שיעזרו לכם באינטראקציה עם הרשויות ועם המערכות הבירוקרטיות השונות.
 • חשוב עוד יותר לעבוד עם רואה חשבון שמומחה במיסוי אמריקאי ומוסמך לייצג אתכם ב־IRS.
 • עליכם להכין את ההון הדרוש לרכישת הנכסים, להשבחתם ולכיסוי כל העלויות וההוצאות הנלוות.
 • אם אתם ממנפים נכס קיים ונזקקים להלוואת משכנתה, כדאי שתשקללו את ההחזרים החודשיים יחד עם רואה החשבון שלכם ותנהלו את ההוצאות וההכנסות כדי להישאר ברווח.

תכננו את תשלום המיסים – הגישו את דוחות המס בזמן, שלמו מיסים בשיעור הנכון, הימנעו ממלכודות אפשריות ועשו הכול כדי למקסם רווחים.

 

למה חשוב לשקול את היבטי המס בעסקאות נדל"ן?

אם אתם חושבים על השקעות נדל"ן בארצות הברית, עליכם לדעת שמיסים הם חלק בלתי נפרד מכל השקעה. ולכן חשוב לתכנן את היבטי המס לפני כל עסקה בין שמדובר בקניית נכס ובין שמדובר במכירתו.

מיסי מקרקעין עלולים להיות מורכבים ומקנים ניכויי מס וזיכויים שמפחיתים את ההכנסה החייבת במס. אם תבינו את השלכות המס בעסקאות נדל"ן, תוכלו למקסם את החזרי המס ולנהל את הנכסים שלכם בראש שקט.

תקנות המס האמריקאיות משתנות לעתים קרובות, ולכן חשוב להישאר מעודכנים ולהיערך לכל שינוי שעלול להשפיע על ההשקעות שלכם ועל עסקאות עתידיות. כמו כן חשוב שתבינו איך תקנות המס המקומיות משפיעות על נטל המיסים שלכם כיוון שכל מדינה עשויה להציע למשקיעים ניכויים שונים ותמריצים אחרים.

אם תלמדו את היבטי המס של השקעת נדל"ן בארה"ב, תוכלו לחסוך מעצמכם כאבי ראש ולהימנע מאתגרים וממהמורות בהמשך הדרך. אל תוותרו על שיחה עם רואה החשבון שלכם והביאו בחשבון את כל המיסים ואת כל הניכויים שרלוונטיים לעסקאות הנדל"ן שלכם.

 

מיסוי נדל"ן בארה"ב

 

מיסוי נדל"ן בארה"ב

מיסוי נדל"ן בארה"ב משתנה ממדינה למדינה ומושפע מסוג ההשקעה. בדרך כלל השקעות נדל"ן ממוסות כמו כל השקעה אחרת – באמצעות מיסוי על רווחי ההון. יש שיעורי מס שונים על רווחי הון בארצות הברית, והם – שיעור מס על רווחי הון לטווח הארוך ושיעור מס על רווחי הון לטווח הקצר:

 • שיעור המס על רווחי הון לטווח הארוך מבוסס ההכנסה של הנישום ונע בין 0 ל־20 אחוזים.
 • שיעור המס על רווחי הון לטווח הקצר מחויב כמס הכנסה רגיל ונע בין 10 ל־37 אחוז.

נוסף למיסים הפדרליים ייתכנו גם מסים מקומיים. יש מדינות שמטילות מסים נוספים על רווחי ההון אם מקורם בהשקעות בגבולותיהן. כמו כן יש ערים גדולות שממסות השקעות נדל"ן, ומיסוי זה מתווסף למיסוי המקומי וגם למיסוי הפדרלי.

לפני השקעה בארצות הברית, חשוב להבין את השלכות המיסוי, לתכנן אותן ולנהל את העלויות הנלוות לכל עסקת נדל"ן. רואה החשבון שלכם יעזור לכם להבין את חוקי המס הפדרליים ואת תקנות המס המקומיות ולצלוח אותם.

 

למה חשוב להגיש דוחות מס ל־IRS?

נדל"ן בארצות הברית הוא דרך מצוינת להגדיל את ההון העצמי, אך חשוב שתבינו את היבטי המיסוי של כל עסקת נדל"ן לפני שתחתמו על החוזים ותסגרו עסקאות. אחד מהיבטי המס החשובים ביותר הוא דוח המס השנתי.

מיסי נדל"ן בארה"ב הם עניין מסובך. עם זאת, אם תבינו איך רשות המיסים האמריקאית עובדת, ולמה תשלום מיסים חיוני למשקיעים, תוכלו לעמוד בהתחייבויותיכם ל־IRS ולנהל את ההשקעות שלכם בהצלחה.

חשוב לזכור שיש שני סוגים של מיסים על השקעות נדל"ן – מס הכנסה ומס על רווחי הון. עליכם לשלם מס הכנסה על הכנסות משכירות חודשית ומס רווחי הון על הרווחים שהרווחתם ממכירת הנכסים שלכם.

לצורך הגשת  בקשה להחזרי מס עליכם למלא את הטופס המתאים לסוג ההשקעה. הטפסים הרלוונטיים למשקיעים הם נספח E, טופס 4797 וטופס 1040.

לכל טופס יש מורכבויות משלו, וחשוב שתהיו מודעים להן, תמלאו את המידע הדרוש ותגישו את הטפסים בזמן.

מומלץ שתתעדו היטב את כל עסקאות הנדל"ן שלכם ותצרפו העתקים ממסמכים רלוונטיים לדוח המס. זה יעזור לכם לקבל החזרי המס, הטבות ותמריצים.

אם תבינו את היבטי המיסוי של ההשקעות שלכם, תעמדו בחובתכם כלפי רשות המיסים ותוכלו להפחית את נטל המס שלכם.

דוחות המס הם חלק בלתי נפרד מהשקעות בנדל"ן בארצות הברית, ועליכם למלא אותם כהלכה ולהגישם בזמן כדי להימנע מקנסות ומבעיות.

 

מיסוי נדל"ן בארה"ב עם משרד רואי חשבון ביטס

 

לייעל את השקעות הנדל"ן עם משרד ביטס – רואי חשבון

השקעות בארה"ב כוללות היבטים רבים וגם עבודת ניירת מרובה. חשוב להבין את השלכות המיסוי של עסקאות הנדל"ן בזמן שאתם בוחנים כל עסקה ולפני שאתם סוגרים אותה.

במשרד רואי חשבון ביטס תקבלו ייעוץ רב ערך בתהליכי ההשקעה המורכבים וסיוע בפן המיסוי ותוכלו למזער את חבויות המס שלכם ולמקסם רווחים מניכויי המס, מההטבות ומהתמריצים שמוצעים לכם.

אנחנו נעזור לכם לזהות בזמן את כל חובות המס ולאתר התחייבויות מס מקומיות שמתווספות לעסקאות נדל"ן, ונסייע לכם לנהל אותן היטב. כמו כן נעזור לכם להבין את הרגולציה שמסדירה עסקאות נדל"ן בארה"ב, ונוודא שאתם מצייתים לחוקים ועומדים בכל התקנות.

ייעוץ של רואה חשבון מנוסה חיוני להצלחה שלכם והכרחי להצלחת ההשקעה. אז לפני שאתם משקיעים בנדל"ן אמריקאי, הרימו טלפון למשרד רואי חשבון ביטס ואנחנו נוודא שהמיסים שלכם עובדים בשבילכם.

עמרי ביטס - רואה חשבון אמריקאי-ישראלי
עמרי ביטס - רואה חשבון אמריקאי-ישראלי

רואה חשבון מוסמך וחבר בלשכת רואי החשבון בישראל. מוסמך מטעם רשות המס הפדרלית האמריקאית (IRS), ניסיון של שנים בייצוג נישומים בארצות הברית. השכלה מקיפה בחשבונאות ובכלכלה מאוניברסיטת חיפה וניסיון רב בתחומי המיסוי הבין־לאומי.

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

מידע מקצועי נוסף
חיפוש

תפריט נגישות